Sohbet klavuzu sitemizin sağ kısmında bulunan Rumuz ve Şifre Bölümünden başlar. Buradan Bağlan dedikden sonra Sohbet Odaları içerisine rahat ve kullanışlı Sizleri rahatsız etmeyecek biçimde erişebilirsiniz.
Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500'lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır. Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960'larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.
Aslında Web tabanlı Sohbet geliştirilmiş olan Mirc versiyonunun da bir parçası diyebiliriz. Flash ve Java ile oluşturulmuş olan applet sistemi ile web üzerinden sohbet edebiliyoruz. Bunun yanı sıra dilerseniz Geliştirilmiş olan Mirç Programı ile de Chat odaları içerisine bağlanarak kolayca sohbet edebilirsiniz.
Sohbet sunucumuz üzerinde hiç bir şekilde ücret ödemeksizin dilediğiniz kadar zaman geçirebilir ve sohbet edebilirsiniz.